Chat Sohbet Online Sohbet
Chat Sitesi


Chat Sohbet Sitelerinde sizleride beklemekteyiz bizler seviyeli sohbet odaları olarak sizleri beklemekteyiz, ücretszi sohbet odaları sitemizde sizlerde üyeliksiz sohbet sitesinde kaliteli sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz,

Bedava Chat Sitesi

Bedava Chat Sitesi

– Ücretsiz Sohbet Sitesinde bedava sohbet etmekteyiz, Bedava Chat Sitesi Muhabbet edin, chat sitesi. İnsanlar doğdukları günden öldükleri güne kadar iki şeyi elde etmek için mücadele verirler: Sevilmek ve onaylanmak. Sohbet odamızda sizleri sevecekte onay verecekte çok sayıda insan bulunmaktadır. Bu iki duyguya sahip olmak için insanlar bir çok yanlış yaparlar bunu hemen hemen tahmin ediyoruz ama biz bu riski goze alıyoruz.Hiç bir şey bir insan ile samimi olmanızı garantilemez yine de Diğer yandan, samimi ilişkiler kurmadan mutlu yaşamamız oldukça zordur. Samimiyet duygusal bir ihtiyaçtır. Samimi olmadığınız bir insanla rahat bir şekilde sohbet edilmediğini bizde sizde iyi biliyorsunuz. Ortak ilgi alanları bile insanın ömür boyu arkadaşı ile samimi olmasını garantilemez.Biz sizlere garantisini veriyoruz en samimi sohbet odamızda hizmete hazırız.İlgi alanlarımız, hobilerimiz, yaşadığımız yer, işimiz, eşimiz hepsi değişken şeyler. Bu da doğal olarak ilişkilerimizi etkiliyor. İnsanların ortak amacı ve dinamik ilişkisi olmadığı noktada, ilişkiler bir süre sonra gevşiyor, azalıyor ve bitiyor. Bu en yakın çocukluk arkadaşımız, lise arkadaşımız, hatta yakın kuzeniniz için bile geçerli. Ben şahsen bu deneyimi hayatımda yaşıyorum ve düşündükçe, yapabileceğim çok fazla bir şeyin olmadığını görüyorum.Karşılık olan duygular çünkü gelin sizde karşılığını verin samimiyetinizi ögrenelim.Hayat seçimlerden oluşuyor ve ben bugünkü seçimlerimden memnunum.

Bedava Sohbet Odaları

Yirmi, otuz, kırk senelik evlilikler bir gecede nasıl da bitiyor, çiftler birlikte geçirdikleri zamanları yok sayarak boşanıyorlar (çevremde o kadar çok örnek var ki) , hatta birbirlerini acımasızca mahkemeye veriyorlar. “Neden? ” .
Evlilik, çiftlerin aralarında sağlıklı bir ilişki olmasını garanti etmiyor. Hayatlarının gerçek amacına hizmet etmiyor. Ortak ilgi alanları çocuk yapmak ise, çocuk evden gidince amaç, yani evlilik de bitmiş oluyor. Amerika’da boşanma oranı bugün P !!. Her ilişkide, en mükemmelinde bile, sorunlar vardır. Hiçbir insan mükemmel değildir. İnsanı insan yapanda bu özelliğidir.Hatalarımız olur düzeltmeye calışalım hep birlikte.Birlikten kuvvet doğar atasözü süs olsun diye söylenmedi.Sizin için en ideal sohbet odası burası buna ben eminim tabiki sizinde emin olmanız için gelip zaman geçirmeniz gerekmektedir.Belkide sizin şehrinizden,sizinle aynı düşüncede çok insan vardır bunları göz ardı etmeyin hiç bir zaman.Hataları kimsede aramayın her zaman kendiniz olun güvenilir olun sadık kalın bırakın yapan yaptığı yanlışı ile utansın.Sizd bir adım gelene siz on adım gidin bizim gibi:)

Bedava Chat Sitesi

Bedava Chat SitesiBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Bedava Chat Sitesi
01 Kasım 2019
Bitlis Chat Odaları
29 Ekim 2019
Bingöl Sohbet Ortamı
25 Ekim 2019