Chat Sohbet Online Sohbet
Chat Sitesi


Chat Sohbet Sitelerinde sizleride beklemekteyiz bizler seviyeli sohbet odaları olarak sizleri beklemekteyiz, ücretszi sohbet odaları sitemizde sizlerde üyeliksiz sohbet sitesinde kaliteli sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz,

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri

– Ücretsiz kaliteli sohbet odaları sitemiz bugün sizlere Sıla Muhbir Sözleri ile karşılamak istedim.

Çok güzel bir şarkı sözleri eskiden beri var olan vede bir çok insanin dudaklarinda mirildandığı bir parca Sıla Muhbir Şarkısı vede bugün sizlere Sohbet ODALARI Sitemizde bu yazıyı paylaşmak istedim Umarım beğenirsiniz, vede daha fazlasını istiyorsanız lütfen yorum bölümüne yorumlarınızdan yazın.

Sıla Muhbir


Kalp kırıyor hergünün akşamı, ve bana kalıyor boynumu bükmesi, vardığım yerde kalbim durdu, durmaz dar vakit,. Sanki serde birşey soldu, ahtımdan hafif.. Sorma ben inim inim inliyorum, Sen sustukça geberiyorum geberiyorum, Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben iniim inim inliyorum sen sustukca geberiyorum geberiyorum! Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum!! , diline dolanmış bahaneler bahane değil onlar harabeler, hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler, oyuna getirdin aşk,, sanada aşk olsun! muhbirmiş kelimeler,, hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler,, Oyuna getirdin aşk sanada aşk olsun, Muhbirmiş kelimeler, Sorma ben inim inliyorum,, Sen sustukça geberiyorum geberiyorum,, Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma beni inim inim inliyorum Sen sustukça geberiyorum geberiyorum, Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum konuşanlara özeniyorum..

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri


  • Yazar: admin
  • Tarih: 27 Eylül 2019
  • Kategori: Genel
  • Etiket:
  • Görüntüleme: 103 Defa

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Bedava Chat Sitesi
01 Kasım 2019
Bitlis Chat Odaları
29 Ekim 2019
Bingöl Sohbet Ortamı
25 Ekim 2019