Chat Sohbet Online Sohbet
Chat Sitesi


Chat Sohbet Sitelerinde sizleride beklemekteyiz bizler seviyeli sohbet odaları olarak sizleri beklemekteyiz, ücretszi sohbet odaları sitemizde sizlerde üyeliksiz sohbet sitesinde kaliteli sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz,

Tiktok Sözleri iyi Sözleri

Tiktok Sözleri iyi Sözleri

– Merhaba arkadaşlar Chat Odaları Sitemizde sizler için Tiktok sözleri iyi sözler yazısını paylaşmak istedim.

Sohbet Ortamı Merhaba arkadaşlar öncelikle hoş geldiniz son zamanlarda teknolojide ilerlediğimiz kadar çok güzel şeylerde çıkmaya başladı bir çoğu kesim kullanıcıları tiktok kullanımlarına iyi değil diyor ama bir çoğuda iyi diyor çünkü hayattan gerçekleri orada görmeniz çok mümkün bütün akıllı cep telefonların indire biliceği bir Tiktok sizlerinde ilgisini çekmiştir, bügun bu konuya değinmek istedim, Tiktok Anlamlı sözler Bölümünden paylaşımları burada yazılı olarak atıcağım.

Tiktok En Güzel Sözleri


Hafızz söyle azizim, Birilerine dedimki susamak susmak çok benzerdi, birinde dilin diğerinde yüreğin kurur ama o benim yaşama hevesimi elimden aldı..

Üc Günlük dünya yahu.. Birini Çektiklerine say birini sevdiklerine birini beklediklerine say birinide beklediklerine say çektiklerine imtihan de sevdiklerine şükür beklediklerinide ya nasip deyi ver gitsin..

Öyle Çok yanarki canım dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın oysa sadece sevmişsindir..

Seven gidermi diyor yaa. seven gitmez öleceğini bilse gene gitmez..

Kalbim Sevginle büyüdü verdiğin acıyla olgunlaştı kalbi kırık olanin dili keskin olur derler ya, ben seni hiç bırakmadım oğlum,, senin için cırpınan kanatlarımı sen kırdın..

Hafız o hiç bir yere gitediki hep kalbimde yaşıyor bizi ölüm ayırsa bile o hep benimle biliyorum belki sarılamıyorum belki sesini duyamıyorum gözlerine bakamıyorum belki ama biliyorum o hep benimle..

Onlar Uyusa bile vijdanları Uyumayacak! gözleri kapatacaklar ama kalpleri açık kalacak, sanmayınki bu yaptıkları yanlarına kar kalacak kırdığı bu kalbin enkazında birgün kalacak..

Birini gerçekten çok sevince kendimize sorun ben bununla parasızlık çeksem bile ağlanacak halime gülermiyim ben bununla kawqa etsem bile yine de yüzünü güldürmeye çalışırmıyım ne kadar kötü olursa olsun yanında dururmuyum ve en önemlisi o buna değer mi Sorun yani..

En Güvendiklerim yüzünden bir daha güvenmez oldum En çok sevdiklerim yüzünden bir daha öyle çok sevemez oldum.. yav en kötüsüde geleni gidenle artık seçemez ve istemez oldum..

Ateş Suyu kaynatmak için saatlerce yanar su ise ateşi bir saniyede söndürür vefasızlıgı daha nasıl anlata bilirim..

Tiktok Sözleri iyi Sözleri

Tiktok Sözleri iyi SözleriBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Bedava Chat Sitesi
01 Kasım 2019
Bitlis Chat Odaları
29 Ekim 2019
Bingöl Sohbet Ortamı
25 Ekim 2019