Chat Sohbet Online Sohbet
Chat Sitesi


Chat Sohbet Sitelerinde sizleride beklemekteyiz bizler seviyeli sohbet odaları olarak sizleri beklemekteyiz, ücretszi sohbet odaları sitemizde sizlerde üyeliksiz sohbet sitesinde kaliteli sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz,

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

çok güzel bir şarkı sözleri gerçekten çok eskiden kalmada olsa Mükemmel sesi var yıldız ablanın. vede bu şarkyıı szilere yayınlamak istedim diğer makalemde ise yıldız ablanın sözlerini paylaşmak istiyorum.

Sizleri o güzel şarkıyla baş başa bırakmak istiyorum Kaliteli sohbet odaları .

Yıldız Tilbe Emi


Sende sev ama sevilme aşk acısı cek ben gibi Çok özle ama kavuşma, kavuşamadığım gibi, sende sev ama sevilme!! aşk acısı cek benim gibi çok özle ama kavuşma kavuşamadğım gibi Seninde yüregin yansın,, başka ellerde mum gibi çağresizlik ayrılmasın kapından köle gibi, seninde kalbini çalsın başkaları mal gibi,, sevdan yüreğinde kalsın gizli bir günah gibi, geri dönmek istememki ben o eski ben değilimki hayat öyle bir oyunki ne rolu var ne sahnesi,, geri dönmek istememki ben o eski ben değilimki hayat öyle bir oyunki ne rolu var ne sahnesi sende mutlu olma emi.. sende sev sevilme emi..

Aşkta hep aşkla yanıldım sevdim hiç sevmemiş gibi sen kırdın ben tamir ettim sanki ustaymışım gibi, kimse üstüne almasın bu sözlerim sevgiliye!! o öyle bir sevgilidir ettiğini iyi bilir ahlarım beddua değil anlaşıla bilmek için sevmek sevilmek öyle zor birine alışan için geri gelme istememki ben o eski ben değilimki hayat öyle bir oyunki ne rolu var ne sahnesi,, sende Mutlu olma emi..!

Yıldız Tilbe Emi Sözleri

Yıldız Tilbe Emi SözleriBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Bedava Chat Sitesi
01 Kasım 2019
Bitlis Chat Odaları
29 Ekim 2019
Bingöl Sohbet Ortamı
25 Ekim 2019